Sākums

Aktuāla informācija!

Spēļu Kalendārs

June 2018
M T W T F S S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Nākamie turnīri

Fri Jul 13
Pärnu Suveturniir
Sat Jul 14
Pärnu Suveturniir
Sun Jul 15
Pärnu Suveturniir

Pievienoties




Latvijas komandu čempionāta rezultāti PDF Print E-mail
Written by Ivars Ilziņš   
Sunday, 11 May 2008 22:52

Jaunie Latvijas čempioni ir komanda DAUGAVA - Ivars Rubenis, Uģis Jansons, Ļena Alfejeva, Māris Matisons, Andris Smilgājs ( 2 mačus spēlēja arī rezervists Andis Geste). Sudrabs - BAB Rīga, bronza - Matadori.
B līgā 1. vietā Kolorīts,   2. ASBK+   3. Vinnijs .
Kolorīts un ASBK+ nākošgad spēlēs A līgā komandu FUME un Kurzeme vietā.

Turnīra tabulas

 

Last Updated on Monday, 12 May 2008 08:34
 
BBO turnīru rezultāti PDF Print E-mail
Written by Pēteris Bethers   
Tuesday, 06 May 2008 09:55

Ir noslēdzies, pirmā Latvijas BBO on-line turnīrs un tās uzvarētāji ir:

1. Ivars Ilziņš 124p.

2. Jānis J Bendiks 115p.

3. Mārtiņš Egle 111p.

 

Īpašs paldies, aktīvākajiem turnīra dalībniekiem, kas piedalījās visās kārtās:

Ivaram Ilziņam

Uldim Betheram

Bruno Rubenim

Apbalvošana un uzvarētāju sumināšana Latvijas tūres finālā.

P.S. Vēl jāsaskaņo ar organizatoriem :)

Last Updated on Tuesday, 03 June 2008 21:37
 
Bridge Base Online turnīri PDF Print E-mail
Written by Juris Balašovs   
Monday, 07 April 2008 22:04

Sākot ar 1. aprīli, katru otrdienu plkst.20:00 BBO tiks organizēti turnīri. (Laiks netiek mainīts)

Sīkāka informācija forumā

Last Updated on Tuesday, 15 April 2008 08:29
 
Latvijas Tūre 2010 - Nolikums PDF Print E-mail
Written by monstrs   
Tuesday, 18 May 2010 00:00

Ieskaites punktus katrā sesijā iegūst visi dalībnieki..
Punktus katrā sesijā skaita pēc sekojošas shēmas:

Last Updated on Wednesday, 19 May 2010 15:57
 
« StartPrev71727374757677NextEnd »

Page 77 of 77
Banner
Banner
Banner
Banner
Latvijas Bridža Federācija, Powered by Joomla!