DD 2017 komandu turnīrs

2017-11-05  DD 2017

Match results

17 teams. Number of rounds: 7. Bye (*) awards Average+.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Team   Score    Name                    Roster                                       

   1    13  110,97    10n                     Balodis - Maasik - Ilziņš - Dreimanis        
   2    16   94,53    Johha                   Iher - Maide - Zvorovski - Piibeleht         
   3     3   89,73    K. kults                Azanda - Vilunas - Jansons - Suss            
   4    15   79,07    Patīk spade spade       Ozoliņš - Jaunskalže - Gavrilova - Straume   
   5     2   78,56    Druva Origins           Pelsis - Kampara - Krauze - Ķuzis            

   6     5   77,44    Militant blockers       Ratnieks - Mežulis - Laan - Lember           
   7     6   77,07    Asjaajaja ja jaamaulem  Zālītis - Torv - Murkhain - Pauman           
   8     7   74,45    Lohomotive              Čapiņa - Iļdeikins - Liepiņš - Minders       
   9    14   72,43    Svešā seja              Salmina - Broka - Ikauniece - Atvars         
  10     1   65,75    Betons                  Rubīns - Barons - Kriķis - Nelsons           

  11    11   63,66 *  L-Sildur                Smidt - Krime - Habmets - Sepp               
  12    17   61,39 *  Jōgeva profid           Anderson - Jarvela - Vahk - Luhaorg          
  13    10   60,69 *  Ikšķile                 Saukāne - Mitjakova - Ķēniņš - Līvmanis      
  14     8   59,63 *  Jāātis                  Valk - Mumm - Krigul - Navi                  
  15     9   50,42 *  22GB SSDR               Gorovojs - Priedītis - Gorovoja - Freimane   

  16    12   50,19 *  Emīla bard              Kastanovska - Urbanovičs - Staume - Geistauts
  17     4   37,02 *  Roosad Panterid         Ibrus - Reinula - Piirsild - Sulg            


--------------------------------------------------------------------------------------------------
!                                                                                                !
! Round:  1                                                                                      !
! Round  Team                                                   IMP                    Score     !
!   1    1  Betons                  2  Druva Origins           14-16                 9,01 10,99  !
!   1    3  K. kults                4  Roosad Panterid         67- 0                20,00  0,00  !
!   1    5  Militant blockers       6  Asjaajaja ja jaamaulem   7-24                 3,62 16,38  !
!   1    7  Lohomotive              8  Jāātis                  34- 4                19,06  0,94  !
!   1    9  22GB SSDR               10 Ikšķile                  5- 7                 9,01 10,99  !
!   1    11 L-Sildur                12 Emīla bard              40- 0                20,00  0,00  !
!   1    13 10n                     14 Svešā seja              18- 5                15,24  4,76  !
!   1    15 Patīk spade spade       16 Johha                   27-23                11,90  8,10  !
!   1    17 Jōgeva profid           -- --                                           12,00        !
!                                                                                                !
!                                                                                                !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
!                                                                                                !
! Round:  2                                                                                      !
! Round  Team                                                   IMP                    Score     !
!   2    3  K. kults                11 L-Sildur                37- 0                20,00  0,00  !
!   2    6  Asjaajaja ja jaamaulem  7  Lohomotive              20- 1                16,89  3,11  !
!   2    17 Jōgeva profid           13 10n                     12-32                 2,88 17,12  !
!   2    2  Druva Origins           15 Patīk spade spade        2-27                 1,81 18,19  !
!   2    10 Ikšķile                 1  Betons                   8-45                 0,00 20,00  !
!   2    16 Johha                   9  22GB SSDR               59- 6                20,00  0,00  !
!   2    14 Svešā seja              5  Militant blockers       13- 6                13,15  6,85  !
!   2    8  Jāātis                  4  Roosad Panterid         16- 1                15,83  4,17  !
!   2    12 Emīla bard              -- --                                           12,00        !
!                                                                                                !
!                                                                                                !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
!                                                                                                !
! Round:  3                                                                                      !
! Round  Team                                                   IMP                    Score     !
!   3    6  Asjaajaja ja jaamaulem  3  K. kults                10- 9                10,50  9,50  !
!   3    13 10n                     15 Patīk spade spade       33- 7                18,38  1,62  !
!   3    1  Betons                  16 Johha                    0-47                 0,00 20,00  !
!   3    7  Lohomotive              11 L-Sildur                 4-24                 2,88 17,12  !
!   3    14 Svešā seja              8  Jāātis                  31- 0                19,22  0,78  !
!   3    17 Jōgeva profid           2  Druva Origins            6-22                 3,89 16,11  !
!   3    12 Emīla bard              10 Ikšķile                 15-13                10,99  9,01  !
!   3    5  Militant blockers       9  22GB SSDR               34- 0                19,65  0,35  !
!   3    4  Roosad Panterid         -- --                                           12,00        !
!                                                                                                !
!                                                                                                !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
!                                                                                                !
! Round:  4                                                                                      !
! Round  Team                                                   IMP                    Score     !
!   4    13 10n                     3  K. kults                23-21                10,99  9,01  !
!   4    16 Johha                   6  Asjaajaja ja jaamaulem  32- 3                18,90  1,10  !
!   4    11 L-Sildur                14 Svešā seja              24-18                12,75  7,25  !
!   4    15 Patīk spade spade       5  Militant blockers       10-27                 3,62 16,38  !
!   4    1  Betons                  7  Lohomotive              12-17                 7,67 12,33  !
!   4    2  Druva Origins           12 Emīla bard              29- 9                17,12  2,88  !
!   4    4  Roosad Panterid         10 Ikšķile                 13-20                 6,85 13,15  !
!   4    8  Jāātis                  17 Jōgeva profid            5-37                 0,63 19,37  !
!   4    -- --                      9  22GB SSDR                                          12,00  !
!                                                                                                !
!                                                                                                !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
!                                                                                                !
! Round:  5                                                                                      !
! Round  Team                                                   IMP       +/-          Score     !
!   5    16 Johha                   13 10n                     10-42                 0,63 19,37  !
!   5    3  K. kults                5  Militant blockers       29- 9   -0,5--0,5    16,62  2,38  !
!   5    11 L-Sildur                2  Druva Origins            4-38                 0,35 19,65  !
!   5    6  Asjaajaja ja jaamaulem  14 Svešā seja              17-14                11,46  8,54  !
!   5    17 Jōgeva profid           7  Lohomotive              18-16                10,99  9,01  !
!   5    12 Emīla bard              1  Betons                  44- 2                20,00  0,00  !
!   5    10 Ikšķile                 15 Patīk spade spade        0-47                 0,00 20,00  !
!   5    4  Roosad Panterid         9  22GB SSDR               12-24                 5,08 14,92  !
!   5    -- --                      8  Jāātis                                             12,00  !
!                                                                                                !
!                                                                                                !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
!                                                                                                !
! Round:  6                                                                                      !
! Round  Team                                                   IMP                    Score     !
!   6    2  Druva Origins           13 10n                     12-32                 2,88 17,12  !
!   6    3  K. kults                16 Johha                    0-34                 0,35 19,65  !
!   6    15 Patīk spade spade       6  Asjaajaja ja jaamaulem  25- 1                17,99  2,01  !
!   6    14 Svešā seja              17 Jōgeva profid           13-15                 9,01 10,99  !
!   6    5  Militant blockers       11 L-Sildur                43-16                18,56  1,44  !
!   6    7  Lohomotive              12 Emīla bard              40-13                18,56  1,44  !
!   6    4  Roosad Panterid         1  Betons                  12-26                 4,46 15,54  !
!   6    9  22GB SSDR               8  Jāātis                   3- 8                 7,67 12,33  !
!   6    -- --                      10 Ikšķile                                            12,00  !
!                                                                                                !
!                                                                                                !
--------------------------------------------------------------------------------------------------
!                                                                                                !
! Round:  7                                                                                      !
! Round  Team                                                   IMP                    Score     !
!   7    13 10n                     16 Johha                   17-11                12,75  7,25  !
!   7    15 Patīk spade spade       3  K. kults                 4-14                 5,75 14,25  !
!   7    2  Druva Origins           5  Militant blockers       16-16                10,00 10,00  !
!   7    7  Lohomotive              14 Svešā seja              15-16                 9,50 10,50  !
!   7    17 Jōgeva profid           6  Asjaajaja ja jaamaulem   0-28                 1,27 18,73  !
!   7    9  22GB SSDR               1  Betons                   7-15                 6,47 13,53  !
!   7    12 Emīla bard              8  Jāātis                   1-21                 2,88 17,12  !
!   7    10 Ikšķile                 4  Roosad Panterid         15- 1                15,54  4,46  !
!   7    -- --                      11 L-Sildur                                           12,00  !
!                                                                                                !
!                                                                                                !
--------------------------------------------------------------------------------------------------

 


Match results

Jaunākie raksti

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.