KKK 2018 rezultāti

2018-01-27  Saldus 208

Match results  Cumulative Butler  ... in team order  1:1  2:1  3:1  4:1  5:1  6:1

12 teams. Number of rounds: 6.

Rank  Team  Score  Name          Roster                                                                   

   1     4  88,85  Mārupe        Uldis Bethers - J_j Bendiks - Aivars Tihane - Jānis Bethers              
   2    10  85,55   BK Sigulda   Ivars Rubenis - Jānis Neimanis - Kārlis Rubins - Mārtiņš Lorencs         
   3     5  74,40  OBK           Nauris Ārmanis - Vladimirs Gonca - Gundega Lojāne - Mārtiņš Egle         
   4     6  70,81  3D+1K         Jānis Dzenis - Ivo Zariņš - Andris Putniņš - Ivars Bebrišs               
   5    12  60,94  Jansons       Uģis Jansons - Ivars Liepa - Normunds Svētiņš - Inese Broka              

   6     9  60,41  Krievu polka  Viktors Zajančkauskas - Raimonds Krieviņš - Antra Ilziņa - Zita Stāmere  
   7    11  58,40  RTU           Kintija Priedniece - Egons Lavendelis Jun - Ilze Andersone - Dace Rostoka
   8     8  57,58  Gejstauts     Toms Straume - Eļizaveta Gavrilova - Pauls Ozoliņš - Roberts Jaunskalže  
   9     7  56,47  Razbainieki   Pēteris Grandāns - Valērijs Gorovojs - Rinalds Bērziņš - Rūdolfs Liģeris 
  10     2  46,44  Ranna Dome    Dainis Briedis - Irina Mariņina - Rūdolfs Barons - Emīls Geistauts       

  11     1  44,01  Snake&Co      Egita Ērmane - Inga Lūce - Ilze Stradiņa - Oskars Rostoks                
  12     3  16,14  Kagora Kults  Toms Jansons - Emīls Suss - Emīls Azanda - Ēriks Vilunas                 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  6                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   4  Mārupe        5  OBK           26-13    14,68  5,32
 2   11 RTU           10  BK Sigulda    5-39     1,03 18,97
 3   6  3D+1K         7  Razbainieki   53- 0    20,00  0,00
 4   9  Krievu polka  8  Gejstauts     13-10    11,27  8,73
 5   12 Jansons       1  Snake&Co      31-23    13,12  6,88
 6   2  Ranna Dome    3  Kagora Kults  24- 0    17,31  2,69

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  5                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   5  OBK           4  Mārupe        21-25     8,33 11,67
 2   10  BK Sigulda   9  Krievu polka  34- 5    18,21  1,79
 3   8  Gejstauts     11 RTU           16-29     5,32 14,68
 4   12 Jansons       6  3D+1K         11-16     7,95 12,05
 5   7  Razbainieki   2  Ranna Dome    44-12    18,68  1,32
 6   1  Snake&Co      3  Kagora Kults  24- 0    17,31  2,69

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  4                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   4  Mārupe        10  BK Sigulda   16-10    12,42  7,58
 2   5  OBK           12 Jansons       34- 8    17,69  2,31
 3   8  Gejstauts     11 RTU           10-27     4,25 15,75
 4   2  Ranna Dome    9  Krievu polka   1-26     2,50 17,50
 5   6  3D+1K         1  Snake&Co      25- 0    17,50  2,50
 6   7  Razbainieki   3  Kagora Kults  24- 0    17,31  2,69

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  3                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   4  Mārupe        5  OBK           19-12    12,77  7,23
 2   9  Krievu polka  8  Gejstauts     15-33     4,00 16,00
 3   10  BK Sigulda   2  Ranna Dome    18- 0    16,00  4,00
 4   12 Jansons       7  Razbainieki   31-11    16,46  3,54
 5   1  Snake&Co      11 RTU            2-34     1,32 18,68
 6   3  Kagora Kults  6  3D+1K          0-24     2,69 17,31

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  2                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   8  Gejstauts     5  OBK           22-42     3,54 16,46
 2   4  Mārupe        1  Snake&Co      55- 0    20,00  0,00
 3   10  BK Sigulda   12 Jansons       17-13    11,67  8,33
 4   11 RTU           9  Krievu polka  20-54     1,03 18,97
 5   2  Ranna Dome    3  Kagora Kults  24- 0    17,31  2,69
 6   6  3D+1K         7  Razbainieki    3-24     3,32 16,68

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Round:  1                                                  
Tbl  Team                               IMP        Score   
 1   1  Snake&Co      2  Ranna Dome    31-13    16,00  4,00
 2   3  Kagora Kults  4  Mārupe         0-24     2,69 17,31
 3   5  OBK           6  3D+1K         43- 6    19,37  0,63
 4   7  Razbainieki   8  Gejstauts      2-42     0,26 19,74
 5   9  Krievu polka  10  BK Sigulda   16-24     6,88 13,12
 6   11 RTU           12 Jansons       14-21     7,23 12,77

 


Match results  Cumulative Butler  ... in team order  1:1  2:1  3:1  4:1  5:1  6:1

Jaunākie raksti

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.