KKK 2017 rezultāti

2017-01-29  KKK 2017

Match results

18 teams. Number of rounds: 6.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rank  Team  Score  Name               Club  Roster                                      

   1    17  98,38  Mārupe                   Bethers - Bethers - Bendiks - Balašovs      
   2     4  85,89  BK Sigulda               Rubins - Lorencs - Rubenis - Neimanis       
   3     2  77,21  Mārtiņš                  Lauks - Egle - Milgrāvis - Rubenis          
   4    11  68,71  FF69                     Kravalis - Parādnieks - Ratnieks - Ilziņš   
   5    12  67,07  RTU                      Rostoka - Priedniece - Bebrišs - Lavendelis 

   6    13  65,95  Optimisti                Zarumba - Timofejevs - Purgailis - Maļinskis
   7     1  65,87  Vecā kolhoza aita        Dzenis - Tarabanovskis - Raugulis - Zariņš  
   8    18  63,36  EKI                      Ārmanis - Bikše - Briedis - Krieviņš        
   9     6  62,67  Kurzeme                  Ikauniece - Ikaunieks - Liepa - Vegners     
  10     3  61,23  Lāči lido                Gonca - Stāmere - Ilziņa - Putniņš          

  11     9  58,00  Saldus                   Pilenieks - Svētiņš - Gorovojs - Broka      
  12     5  56,64  Pa dambi                 Freimanis - Sinkēvičs - Priekulis - Kalniņš 
  13    14  54,72  Double or Nothing        Krauze - Ķuzis - Priedītis - Balodis        
  14    16  49,39  Kurši                    Tamužs - Kalniņš - Jaunskalže - Ozoliņš     
  15    10  47,35  Kvartets                 Oļeiņiks - Zīlišķis - Buls - Šteinerts      

  16     8  42,86  OBK54              OBK   Ērmane - Lūce - Rostoks - Lojāne            
  17    15  33,07  U25W                     Kampara - Skurule - Gavrilova - Salmiņa     
  18     7  21,63  Alerts                   Atvars - Ikauniece - Barons - Urbanovičs    


--------------------------------------------------------------------------
!                                                                        !
! Round:  1                                                              !
! Tbl  Team                                         IMP        Score     !
!  1   1  Vecā kolhoza aita  2  Mārtiņš             0-37     0,63 19,37  !
!  2   3  Lāči lido          4  BK Sigulda          6-47     0,15 19,85  !
!  3   5  Pa dambi           6  Kurzeme             6-21     4,77 15,23  !
!  4   7  Alerts             8  OBK54              10-37     2,13 17,87  !
!  5   9  Saldus             10 Kvartets           25-29     8,33 11,67  !
!  6   11 FF69               12 RTU                15-15    10,00 10,00  !
!  7   13 Optimisti          14 Double or Nothing  23- 2    16,68  3,32  !
!  8   15 U25W               16 Kurši              45- 9    19,24  0,76  !
!  9   17 Mārupe             18 EKI                26-31     7,95 12,05  !
!                                                                        !
!                                                                        !
--------------------------------------------------------------------------
!                                                                        !
! Round:  2                                                              !
! Tbl  Team                                         IMP        Score     !
!  1   4  BK Sigulda         2  Mārtiņš            21-14    12,77  7,23  !
!  2   8  OBK54              15 U25W               29-13    15,50  4,50  !
!  3   6  Kurzeme            13 Optimisti          22-18    11,67  8,33  !
!  4   18 EKI                10 Kvartets           19- 6    14,68  5,32  !
!  5   11 FF69               9  Saldus             23-18    12,05  7,95  !
!  6   12 RTU                17 Mārupe              9-27     4,00 16,00  !
!  7   14 Double or Nothing  5  Pa dambi           30-32     9,14 10,86  !
!  8   16 Kurši              7  Alerts             53- 4    20,00  0,00  !
!  9   1  Vecā kolhoza aita  3  Lāči lido          17-20     8,73 11,27  !
!                                                                        !
!                                                                        !
--------------------------------------------------------------------------
!                                                                        !
! Round:  3                                                              !
! Tbl  Team                                         IMP        Score     !
!  1   8  OBK54              4  BK Sigulda         12-31     3,77 16,23  !
!  2   6  Kurzeme            18 EKI                13-26     5,32 14,68  !
!  3   2  Mārtiņš            13 Optimisti          41-16    17,50  2,50  !
!  4   17 Mārupe             15 U25W               41-19    16,90  3,10  !
!  5   16 Kurši              11 FF69                7-40     1,17 18,83  !
!  6   10 Kvartets           5  Pa dambi           26-24    10,86  9,14  !
!  7   9  Saldus             12 RTU                15-35     3,54 16,46  !
!  8   14 Double or Nothing  3  Lāči lido          21-13    13,12  6,88  !
!  9   7  Alerts             1  Vecā kolhoza aita   6-47     0,15 19,85  !
!                                                                        !
!                                                                        !
--------------------------------------------------------------------------
!                                                                        !
! Round:  4                                                              !
! Tbl  Team                                         IMP        Score     !
!  1   4  BK Sigulda         18 EKI                43- 5    19,50  0,50  !
!  2   2  Mārtiņš            11 FF69               31-14    15,75  4,25  !
!  3   17 Mārupe             8  OBK54              45- 8    19,37  0,63  !
!  4   12 RTU                6  Kurzeme            10-20     6,22 13,78  !
!  5   10 Kvartets           1  Vecā kolhoza aita  26-39     5,32 14,68  !
!  6   13 Optimisti          15 U25W               76- 0    20,00  0,00  !
!  7   14 Double or Nothing  16 Kurši              41-17    17,31  2,69  !
!  8   5  Pa dambi           9  Saldus             27-16    14,09  5,91  !
!  9   3  Lāči lido          7  Alerts             42-19    17,11  2,89  !
!                                                                        !
!                                                                        !
--------------------------------------------------------------------------
!                                                                        !
! Round:  5                                                              !
! Tbl  Team                                         IMP        Score     !
!  1   4  BK Sigulda         17 Mārupe             10-39     1,79 18,21  !
!  2   2  Mārtiņš            13 Optimisti          27- 3    17,31  2,69  !
!  3   6  Kurzeme            11 FF69               13- 7    12,42  7,58  !
!  4   1  Vecā kolhoza aita  14 Double or Nothing  21-15    12,42  7,58  !
!  5   18 EKI                5  Pa dambi            7-17     6,22 13,78  !
!  6   8  OBK54              12 RTU                 1-43     0,05 19,95  !
!  7   3  Lāči lido          10 Kvartets           13-15     9,14 10,86  !
!  8   15 U25W               9  Saldus             20-44     2,69 17,31  !
!  9   16 Kurši              7  Alerts             54- 0    20,00  0,00  !
!                                                                        !
!                                                                        !
--------------------------------------------------------------------------
!                                                                        !
! Round:  6                                                              !
! Tbl  Team                                         IMP        Score     !
!  1   17 Mārupe             2  Mārtiņš            55-13    19,95  0,05  !
!  2   4  BK Sigulda         6  Kurzeme            32-15    15,75  4,25  !
!  3   12 RTU                1  Vecā kolhoza aita  13-12    10,44  9,56  !
!  4   11 FF69               5  Pa dambi           26- 8    16,00  4,00  !
!  5   13 Optimisti          14 Double or Nothing  33-16    15,75  4,25  !
!  6   18 EKI                16 Kurši              24- 9    15,23  4,77  !
!  7   10 Kvartets           3  Lāči lido          18-39     3,32 16,68  !
!  8   9  Saldus             8  OBK54              20- 6    14,96  5,04  !
!  9   15 U25W               7  Alerts              7-27     3,54 16,46  !
!                                                                        !
!                                                                        !
--------------------------------------------------------------------------

 


Match results

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts,
Ķekavas novads, LV-2111

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.