JAUNUMI

 

16. Eiropas Čempionu kauss bridžā Reģistrācija Latvijas tūres finālam turpinās (situācija 08.11.2017) Klubu svētku turnīrs 19.11.2017 Druvā

No 9. novembra līdz 11. novembrim Rīgā, viesnīcā “Monika Centrum hotel”, notiks 16. Eiropas Čempionu kauss bridžā.
Turnīru organizē Eiropas Bridža līga, sadarbojoties ar Latvijas bridža federāciju. Sacensību patrons ir Eiropas Olimpiskā komiteja. Turnīrā piedalās divpadsmit komandas: desmit Eiropas labāko valstu čempioni, iepriekšējā turnīra uzvarētājs un organizatoru valsts komanda. Latviju pārstāv Latvijas Komandu čempionāta uzvarētāji (M.Lorencs, M.Romanovska, I.Rubenis, J.Neimanis, K.Rubins un A.Gromovs).

Turnīra visi mači tiks translēti lielākajā bridža on-line programmā Bridge Base Online, sacensību fināls tiks pārraidīts Sportacentrs TV. Papildus informācija par sacensībām un oficiālie rezultāti. Sacensības atbalsta Rīgas Dome, Latvijas Sporta Federāciju padome, Latvijas Bridža federācija, Rīgas Tūrisma Attīstības birojs un AS Latvijas Gāze.

Pašlaik dalībai Latvijas Tūres finālam var kvalificēties 16 pāri no LT kopvērtējuma un 2 no Omulīgo turnīru kopvērtejuma.
Lūgums pāriem, kuri notiekti nepiedalīsies finālturnīrā, veikt reģistrāciju attiecīgā turnīra reģistrāijas lapā, ierakstot "Nespēlēs " un spēlētāju vārdus (lai nebūtu pārpratumu, par to vēlams arī citādi informēt turnīra organizātorus).

SBK aicina uz Klubu svētku turnīru 19.novembrī Druvas vidusskolā.
Sākums pl. 11:00, spēlēšana uz Mačpunktiem 2 sesijās 21-24 sadalījumi katrā.
Apbalvos katra kluba labāko pāri (abiem spēlētājiem jābūt no 1 kluba).
Registrācija turnīram šeit.

 

KONTAKTI

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. Nr. 40008022063

Adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts,
Ķekavas novads, LV-2111

SAZINĀTIES AR LBF