1. Pasaules prāta spēles (03.-18.10.2008, Pekinā, Ķīnā)

Latvijas izlasei - 41. vieta

Sieviešu izlasi - 44. vieta

Jaukto pāru sacensībās - 12. vieta

Junioru sacensībās - 12. vieta

 

Turnīra mājas lapa.


9. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (15-18.07.2008, Wroclaw, Polijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 3 pāri, augstākais sasniegums 5. vieta - J. Balašovs - P. Bethers

Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 1 pāris D. Rostoka - I. Erkena, kas B finālā izcīnija 9. vietu.

 

Turnīra mājas lapa.


49. Eiropas komandu čempionāts (14-28.06.2008, Pau, Francijā)

Latviju pārstāvēja: Jānis Bethers, Jānis Neimanis, Uģis Jansons, Mārtiņš Lorencs, Kārlis Rubins, Ivars Rubenis, kapteiņi: J.Bendiks un A.Bethere

Latvija finišēja 15. vietā!

21. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (11.-21.07.2007, Jesolo, Itālijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Kuldkeep, M. Lorencs, J. Balašovs, O. Loper, J. Bethers, A. Tihane, A. Strazda

Tika sasniegta 9. vieta.

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: P. Bethers, K. Olte, J. Ratnieks, J. Cīmiņš, A. Imša, A. Tihane, I. Straume

Tika sasniegta 12. vieta.

Sieviešu kategorijā Latviju pārstāvēja: I. Valeskalne, I. Andersone, D. Rostoka, I. Erkena, kapteiņi: A. Tihane, M. Egle

Tika sasniegta 11. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.


 

11. Pasaules jauniešu komandu čempionāts (20.07.-08.08.2006, Bangkokā, Taizemē)

Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, A. Imša, M. Lorencs, J. Balašovs, J. Bethers, kapteinis: A. Tihane.

Tika izcīnīta sudraba godalga!

 

Turnīra mājas lapa.


 6. Pasaules jauniešu pāru čempionāts (30.06.-02.07.2006, Piestany, Slovākijā)

U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - 72. vieta J. Bethers - M. Lorencs

U21 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - 4. vieta P. Bethers - A. Imša

 

Turnīra mājas lapa.


 

2. Eiropas atklātais komandu čempionāts (18.06.-02.07.2005, Tenerifē, Spānijā)

Jaukto komandu kategorijā augsto 3. vietu izcīnija komanda Brigada (LAT/ RUS) M. Romanovska, K. Rubins, M. Lebedeva, I. Khazanov

 

Turnīra mājas lapa.


20. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (13.-23.07.2005, Riccione, Itālijā)

Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, M. Lorencs, J. Balašovs, A. Tihane, J. Bethers, A. Strazda.

Tika sasniegta augstā 5. vieta!

Latviju pārstāvēja U26 komanda: L. Lauks, K. Rubins, L. Brikmane, N. Vekša, J. Neimanis, L. Movšovičs, J. Bendiks.

Tika sasniegta 15. vieta.

 

Turnīra mājas lapa.