Sākot ar 2012. gadu, katru gadu, sadarbībā ar Latvijas bridža Federāciju, vasarās tiek rīkotas bridža nometnes jauniešiem. Gandrīz nedēļu tiek risināti dažādi ar bridžu saistīti uzdevumi, tiek izlocītas kājas un rokas arī citos sporta veidos, piemēram volejbolā un futbolā. Katru dienu ir iespējams piedalīties interesantos turnīros gan ar tradicionāliem, gan netradicionāliem spēles noteikumiem, kas padara šo spēli vēl pārsteidzošāku! Var izaicināt ne tikai savu prātu, bet pārbaudīt savas intuitīvās un dedukcijas spējas. Kā zināms bridžs ir lēmumu pieņemšanas spējas attīstošs sporta vieds, ar kuru var nodarboties neatkarīgi no vecuma. Tas attīsta prāta spējas, trenē loģiku un atmiņu. Tas palīdz jauniešiem attīstīt saskarsmes spējas.

Nometnē katru gadu vidēji piedalās ap 40 jauno bridžistu. Pateicoties entuziasma pārbagātajiem nometnes vadītājiem, nometnē ir interesanti gan zinošiem bridža spēlētājiem, gan tādiem, kam šī būs pirmā iespēja iepazīties ar tik aizraujošu brīvā laika pavadīšanas veidu!

Foto no 2017. gada nometnes:

Foto no senākām nometnēm:

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.