Events Calendar

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Jump to month
Download as iCal file
PRO-AM bridža turnīrs
Saturday 01 June 2024, 17:00
Hits : 43

Ar prieku ziņojam, ka Bridža foruma ietvaros vakara daļā notiks kas īpašs - pirmo reizi Latvijā tiks rīkots unikāls PRO-AM turnīrs! Šis ir ekskluzīvs notikums, kurā vadošie Latvijas bridžisti, izlašu spēlētāji un starptautiskie meistari piekrituši uzspēlēt turnīru kopā ar bridža entuziastiem, lai popularizētu šo lielisko spēli.

Septiņi no mūsu izcilajiem spēlētājiem jau ir izvēlējušies savus partnerus no amatieru vidus. Tagad ir tava iespēja kļūt par daļu no šī neaizmirstamā pasākuma!

Turnīrs norisināsies tādā pašā izsmalcinātā gaisotnē kā leģendārie Pullman VIP Bridža Baudījuma vakari - ar izsmalcinātiem ēdieniem, gardiem dzērieniem, sadublētām kārtīm un baudāmu mūziku, bet šoreiz - mākslas vidē.

Mēs esam parūpējušies arī par diviem īpašiem bonusiem: trešā daļa no saņemtās dalības maksas tiks novirzīta Latvijas junioru izlasēm, un vēl viena trešā daļa tiks pievienota balvu fondam. Tas nozīmē, ka ne tikai varēsi lieliski pavadīt laiku un atbalstīt Latvijas bridžu, bet arī sportiskā azartā cīnīties par ievērojamu naudas summu un prestižu balvu.

Pielikumā atradīsi turnīra nolikumu un sarakstu ar Latvijas vadošajiem spēlētājiem, kuri jau ir izvēlēti vai vēl gaida savu iespēju kļūt par tavu partneri. Ja vēlies uzspēlēt ar kādu no saviem draugiem vai paziņām, dalības maksa no spēlētāja būs 100 eiro.

Gudri cilvēki, ass prāts - tas ir bridžs! Esam daļa no tā!

Piesakies rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot Imantam +371 29213131 vai Zitai +371 26481187.

NOLIKUMS un DALĪBNIEKI

FORUMA PROGRAMMA

Location  Lāčplēša iela 101, Rīga, LV-1011, Mākslas centrā Zuzeum