Events Calendar

Previous month Previous day Next day Next month
By Year By Month By Week Today Jump to month
Download as iCal file
Latvijas Bridža forums “Bridžs kā MĀKSLA”
Saturday 01 June 2024, 12:00
Hits : 105

Esi daļa no bridžistu kopienas 1. jūnijā Mākslas centrā ZUZEUM – nāc un piedalies pirmajā bridža forumā, lai kopīgi izzinātu bridža pasauli, iedvesmotos un aizsāktu jaunu ēru latviešu bridžā. Te būs vieta katram – kā pieredzējušam bridžistam tā vienkārši interesentam par šo unikālo spēli. Gaidīsim arī bērnus vecumā no 6 gadiem, kuriem piedāvāsim īpašu bridža apmācības metodiku, kas rosinās matemātikas pamatu apgūšanu.

Foruma Goda viesi Eric Laurant – Eiropas Bridža līgas prezidents un Dana Reizniece-Ozola - Pasaules šaha federācijas rīkotājdirektore. Īpašais sveiciens Forumam no bridža entuziasta Inta Teterovska ar Jauniešu kori “Balsis”.

Forumā tiks prezentēts un apspriests Latvijas bridža stratēģijas mets 2024-2030, izklāstīsim ieceres, paleposimies ar panākto, godināsim izcilus prātus un atbalstītājus, būs iespēja iepazīt bridža spēli visās tās izpausmēs. Būs iespēja piedalīties diskusijās, izmēģināt bridžu, un noslēgumā baudīt īpašu vakaru pie bridža galdiem kopā ar bridža cienītājiem un ekspertiem.

KAD: 1. jūnijā

KUR: Mākslas centrs ZUZEUM, Rīgā

CIKOS: reģistrēšanās Forumam klātienē no 11:00. Foruma atklāšana 12.00

Bridžs, māksla un prātīgas sarunas. Nāciet, lai piedzīvotu šo latviešu bridžam īpašo dienu!

Ja plāno ierasties, lūdzu padod mums ziņu, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Location Mākslas centrs ZUZEUM