Sasniegumi ārvalstīs

  • Lepojamies ar savējo sasniegumiem!

    BBO rīkotajā prestižajā ikmēneša Bidders Challenge maija izdevumā Uģis Jansons ieguvis 80/80 punktiem.

  • Sasniegumi 2022. gadā

    14. EIROPAS MAZO FEDERĀCIJU KAUSS (1.-3.11.2022, Larnaka, Kiprā)

    Latviju šogad pārstāvēja I. AndresoneJ. BalašovsU. BethersE. Lavendelis (C). 15 valstu konkurencē tika izcīnīta augstā 6. vieta.

    PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

    11. PASAULES UNIVERISTĀŠU ČEMPIONĀTS PRĀTA SPĒLĒS (10.-18.09.2022, Antverpene, Beļģijā)

    Pasaules čempionātā bridžā Universiāžu komandām Latviju pārstāvēja Egars Oļļa (SSE) - Toms Straume (LU) un Rūdolfs Barons (RTU) - Ralfs Rubins (RTU). Starp 15 komandām tika iegūta 9. vieta. 

    PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

     

    No kreisās: Edgars Oļļa (SSE), Toms Straume (LU), Ralfs Rubins (RTU), Rūdolfs Barons (RTU).


    16. PASAULES ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS BRIDŽĀ (19.08-03.09.2022, Vroclava, Polijā)

    Bridžisti no Latvijas startēja divās kategorijās - Pasaules atklātajā komandu čempionātā jauktiem pāriem un Pasaules atklātajā čempionātā jauktiem pāriem.

    Komandu čempionātā komandas VALUE MEDIA TEAMS sastāvā startēja starptautiskie meistari Kārlis Rubins un Jeļena Alfejeva. 57 komandu konkurencē kvalificējās astodaļfinālam, kur uzvarēja komandu THOMSON (Austrālija) un nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Tur diemžēl tika atzīts komandas MINITIER pārākums.

    Pasaules atklātā jaukto pāru čempionātā startēja divi pāri no Latvijas. Starptautiskais meistars Maija Romanovska pārī ar Lielmeistaru Jāni Bendiku. 160 pāru konkurencē kvalificējās A finālam, kur starp 54 stiprākajiem pāriem ieguva augsto 31. vietu.

    A finālam kvalificējās arī pāris Kārlis Rubins - Jeļena Alfejeva, kas A finālā pirms pēdējās sestās sesijas bija augstajā piektajā vietā. Jāpiebilst,ka rezultāti bija tik blīvi, ka uz godalgotajām vietām pretendēja vismaz 8 pāri. Izšķirošajā sestajā sesijā viņiem finišā izdevās izraut vajadzīgo pārsvaru, lai izcīnītu sudraba godalgu Pasaules atklātajā čempionātā jauktiem pāriem!

    Fantastisks sasniegums Latvijas bridžā pasaules mērogā!

    PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

    28. EIROPAS KOMANDU ČEMPIONĀTS BRIDŽĀ JAUNIEŠIEM (19.-26.07.2022, Veldhovenā, Nīderlandē)

    Latvija startēja divās vecuma kategorijās:

    • U26 (E. GavrilovaE. OļļaR. BaronsR. RubinsĒ. Vilunas un R. Kreitāls), kas 18 komandu konkurencē izcīnīja 16. vietu.
    • U31 (M. Balodis, N. Pelsis, M. Maasik un K.M. Pruul), kas 16 komandu konkurencē finišēja augstajā 8. vietā, iegūstot tiesības startēt nākamā gada Pasaules čempionātā.
    PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

    54. STARPTAUTISKAIS IZRAĒLAS BRIDŽA FESTIVĀLS (9-14.07.2022, Telavivā, Izraēlā)

    Latviju pārstāvēja pāri Egons Lavendelis - Ilze Andersone un Uldis Bethers - Līga  Brikmane.

    PAR TURNĪRU | REZULTĀTI

    55. EIROPAS KOMANDU ČEMPIONĀTS(12.-22.06.2022, Madeirā, Portugālē)

    Latviju pārstāvēja 2 izlases:

    OPEN kategorijā M. Romanovska, J. Ilziņš, J. Bethers, J. Bendiks, J. Neimanis un U. Jansons, kas 30 valstu konkurencē ieņēma 27. vietu.

    OPEN komandu rezultāti

    MIXED kategorijā U. Bethers, L. Brikmane, E. Lavendelis, I. Andersone, kas 22 valstu konkurencē ieņēma 20. vietu.

    MIXED komandu rezultāti

    TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

    POZNANSKI MITYNG BRYDZOWY 2022 (29.04-03.05.2022, Poznaņā, Polijā)

    Latvijas mixt izlases pāri U. BethersL. BrikmaneE. LavendelisI. Andersone startēja Poznaņas bridža festivālā gan mixt pāru, gan mixt komandu čempionātā. Pāris U. Bethers - L. Brikmane kvalificējās mixt pāru finālām, kur izcīnīja 14. vietu. Komandu čempionātā starp 19 komandām, tika izcīnīta 13. vieta.

    INFORMĀCIJA | PĀRU | KOMANDU

     


    53. TALLINAS BRIDŽA FESTIVĀLS (22.-24.04.2022, Tallinā, Igaunijā)

    Komandu turnīrā starp 18 komandām augsto 2. vietu izcīnīja RIGAINVITES.LV (J. Bendiks, M. Romanovska, J. Bethers, J. Ilziņš):

    Pāru turnīrā augsto 4. vietu izcīnīja pāris Kārlis Rubins - Mārtiņš Lorencs:

    Labākais mixt pāris Māris Matisons - Jeļena Alfejeva:

    Labākais junioru pāris Ēriks Vilunas - Rainers Kreitāls:

    REZULTĀTI


    45. PASAULES ČEMPIONĀTS SPORTA BRIDŽĀ komandām(27.03-09.04.2022, Salsomaggiore Terme, Itālija)

    Pēc vairāk kā divu gadu pārtraukuma bridžs ir atgriezies klātienē. Jau otro reizi Pasaules čempionātā tiek iekļauta atsevišķa kategorija jauktām komandām, kur jau otro reizi startēja arī Latvijas izlases komanda: K. Rubins, J. Alfejeva, J. Ilziņš, M. Romanovska, M. Lorencs, Z. Stāmere. Pēc ļoti saspringtas cīņas kvalifikācijā, Latvijas Izlase izcīnīja 7. vietu un kvalificējās ceturtdaļfinālam, kur piekāpās USA1 komandai.

    Foto publicēts ar WBF atļauju (fotogrāfs Claudio Fossati).

    No kreisās: J. Ilziņš, M. Lorencs, M. Romanovska, Z. Stāmere, J. Alfejeva, K. Rubins.

    PAR TURNĪRU | BIĻETENI | REZULTĀTI

     


    2. TRANSATLANTISKAIS SENIORU KAUSS on-line(24.01-11.02.2022)

    Vietnē Bridge Base online (BBO) norisinājās otrais Transatlantiskais senioru kauss - piemiņas turnīrs par godu Julian Klukowski. Piemiņas turnīrā arī šogad startēja Latvijas senioru komanda: Bruno Rubenis (c), Sergejs Birins, Māris Purgailis, Ivars Ilziņš, Alfrēds maļinskis, Andrejs Milgrāvis un Gundega Ozoliņa. Senioru komanda, uzra'dot līdzīgu sniegumu kā pagājušajā gadā, 36 komandu konkurencē finišēja 20. vietā. Lai kvalificētos play-off kārtai pietrūka tikai 3,2 VP.

    PAR TURNĪRU | BIĻETENI | REZULTĀTI

     

  • Sasniegumi 2021. gadā

    on-lineKVALIFIKĀCIJA PASAULES NACIONĀLO KOMANDU ČEMPIONĀTAM (23.-28.08.2021)

    Vietnē RealBridge on-line formātā norisinājās Eiropas komandu kvalifikācija Pasaules Nacionālo komandu čempionātam. Latvija tika pārstāvēta OPEN, MIXED un SENIORS kategorijās.

    OPEN kategorijā Latvijas komanda izcīnīja 28. vietu 31 Eiropas valstu konkurencē. MIXED kategorijā Lavijas komanda cīnījās ar 21 Eiropas valstu komandām un izcīnīja augsto 12. vietu. SENIORS kategorijā piedalījās 24 Eiropas valstu komandas un Latvijas komanda finišēja 22. vietā.

    "OPEN" kategorijā Latviju pārstāvēja Andris SmilgājsJānis BethersUldis BethersUģis JansonsJurijs Balašovs un Jānis Bendiks.

    Foto: no J. Bendika arhīva

    "MIXED" kategorijā Latviju pārstāvēja Jeļena AlfejevaKārlis RubinsMaija RomanovskaMārtiņš Lorencs un Jānis Neimanis.

    "SENIORS" kategorijā Latviju pārstāvēja: Bruno RubenisSergejs BirinsAlfrēds MaļinskisIvars IlziņšMāris PurgailisGundega Ozoliņa.

    REZULTĀTI


    on-line BALTIC CUP(17.-22.05.2021)

    Latviju pārstāvēja divas komandas RTU (E. Lavendelis (c), I. Andersone, K. Rubins, M. Lorencs, J. Ilziņš, L. Lauks), kas tika līdz finālam un cīņā par trešo vietu piekāpās komandai POLAND MIXED, tādejādi finišējot 4. vietā, un komanda DAUGAVA (J. Neimanis (c), I. Rubenis, U. Jansons, A. Smilgājs, A. Ģērmanis, M. Karpovs), kas izcīnīja 3. vietu Consolation Swiss.

    REZULTĀTI


    on-line TONČI RADELJA MEMORIAL

    InterCity līga ir komandu turnīrs vietnē BridgeBase Online (BBO), ko nodibināja Tonči Radelja un kopš 2003. gada tas tiek spēlēts divas reizes gadā. Katra komanda var pārstāvēt savu pilsētu vai ciemu. Komandu turnīrs notiek divos posmos: kvalifikācijas turnīrs un tam seko izslēgšanas turnīrs (knock-outi). Pavasara sesisiju uzsāka 90 komandas, kur piedalījās arī divas komandas no Latvijas: SIGULDA (komandas kapteinis K. Rubins) un RĪGA (komandas kapteinis J. Antonov). Abas komandas kvalificējās knock-outiem, bet ceturdaļfinālā nācās atzīt pretinieku pārākumu, tādejādi komanda SIGULDA finišēja augstajā 5. vietā un komanda RĪGA - 7. vietā.

    REZULTĀTI


    on-line NORDIC FRIENDSHIP LEAGUE

    Ziemeļu Sadraudzības Līga jeb Nordic Frienship League (NFL) ir komandu turnīrs, kur cīņu par kausu pagājušā gada oktobrī uzsāka 30 komandas no Skandināvijas un Baltijas valstīm. Spēles norisinājās on-line formātā vietnē Bridge Base Online. Finālā ar divu impu (IMP) pārsvaru uzvaru izcīnīja komanda BK SIGULDA! Komandas sastāvs: K. Rubins, J. Alfejeva, A. Voronov, D. Prokhorov, B. Rubenis, M. Karpov.

    REZULTĀTI


    on-line WBT CHALLENGER CUP (19.-23.04.2021)

    Aprīļa Kausā piedalījās divas komandas no Latvijas: "DAUGAVA" (U. Jansons, I. Rubenis, A. Ģermanis, A. Smilgājs, J. Neimanis, M. Karpov) un komanda "MĀRUPE" (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). 18 komandu konkurencē komanda "MĀRUPE" izcīnīja 15. vietu un komanda "DAUGAVA" finālā ieguva augsto 2. vietu!

    REZULTĀTI


    on-line OCBL OPEN LEAGUE (29.03.-25.03.2021)

    Piedalījās komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, U. Jansons, V. Vahe, M. Karpov, Y. Chumak) un 34 komandu konkurencē finišēja 20. vietā.

    REZULTĀTI


    on-line OCBL APRIL CUP (5.-9.04.2021)

    OCBL April Cup B grupā startēja komanda no Latvijas - BALTIC EXPRESS (B. Rubenis, J. Alfejeva, U. Jansons, S. Birins, I. Rubenis, J. Neimanis, M. Karpov, V. Vahe, Y. Chumak).

    REZULTĀTI


    on-line WBT CHALANGERS CUP (8.-12.03.2021)

    WBT Challengers Cup startēja komanda BALTIC EXPRESS (J. Alfejeva, B. Rubenis, S. Birins, M. Karpov, Y. Chumak, K. Koistinen), kas kvalifikācijā izcīnīja augsto 11. vietu.


    on-line OCBL SUPER CUP (2.-9.03.2021)

    OCBL Super Cup piedalījās arī divas komandas no Latvijas - DAUGAVA (J. Neimanis, I. Rubenis, U. Jansons, A. Ģērmanis, A. Smilgājs, M. Romanovska, M. Lorencs), kas kvalificējās B pusfinālam un komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks, B. Rubenis), kas kvalificējās A pusfinālam. Ļoti stiprā komandu konkurencē nevienai no komandām neizdevās kvalificēties tālāk ceturdaļfināliem.


    on-line OCBL FEBRUARY OPEN TEAMS (15.-19.02.2021)

    B grupā startēja komanda DAUGAVA (Bruno Rubenis, Uģis Jansons, Jānis Neimanis, Ivars Rubenis). Izcīnot četras uzvaras septiņā spēlēs, diemžēl neizdevās kvalificēties tālākai spēlei.

    TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

     


    on-lineWORLD BRIDGE TOUR CHALLENGER CUP (08.-12.02.2021)

    Februāra turnīrā piedalījās komanda MĀRUPE (J. Antonov, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks). Komandā ļoti veiksmīgi startēja atlasē un kvalificējās pusfinālam, kurā pārliecinoši uzvarēja komandu no Norvēģijas NORWEGIAN TROLLS un kvalificējās finālam. Finālā vēl pārliecinošāka uzvara pār citu Norvēģijaskomandu KINDS un rezultā pelnīta godalgotā 1. vieta!

    TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

     


    on-line TRANSATLANTISKAIS SENIORU KAUSS (18.01-07.02.2021)

    Piemiņas turnīrā par godu Julian Klukowski piedalījās Latvijas Senioru izlase: Bruno Rubenis, Sergejs Birins, Ivars Ilziņš, Alfrēds maļinskis, Vladimirs Gonca, Māris Purgailis, Gundega Ozoliņa un Andrejs Milgrāvis.

    TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI

     


    on-line OCBL JANUARY CUP (04.-08.01.2021)

    Kvalifikācijā piedalījās 32 komandas. Latviju pārstāvēja komanda MĀRUPE (J. Antonovs, Y. Khyuppenen, J. Balašovs, U. Bethers, J. Bethers, J. Bendiks), kas izcīnīja 23. vietu.

    TURNĪRA MĀJAS LAPA | REZULTĀTI
  • Sasniegumi 2020. gadā

    on-line PASAULES UNIVERSITĀŠU ČEMPIONĀTS BRIDŽĀ (26.-30.10.2020)

    26. komandu konkurencē Latvijas komanda izcīnija 17. vietu. Latvijas komandu pārstāvēja Mārtiņš Balodis, Elizaveta Gavrilova, Rūdolfs Barons, Pauls Ozoliņš, Toms Straume un Toms Jansons.

    REZULTĀTI

  • Sasniegumi 2019. gadā

    1. PASAULES JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS(14.-28.09.2019, Vuhaņā, Ķīnā)

    Latvijas izlase (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, J. Bethers) 24 valstu konkurencē kvalificējās ceturtdaļfinālam starp 8 spēcīgākajām pasaules komandām, kur mērojās spēkiem ar kvalifikācijas uzvarētājiem - Anglijas izlasi un piekāpās ar rezultātu 173 : 185.

     

    Turnīra mājas lapa

    Kvalifikācijas rezultāti

    Ceturtdaļfināla rezultāti

    Visi rezultāti.


    XLVII GRAND PRIX of Warsaw (23.08.-01.09.2019, Varšavā, Polijā)

    Komanda "ALF", kuras sastāvā bija starptautiskais meistars Kārlis Rubins un Lielmeistars Jeļena Alfejeva izcīnīja uzvaru komandu turnīrā:

    Turnīra mājas lapa.

    Rezultāti.


    26. EIROPAS JUNIORU KOMANDU ČEMPIONĀTS (4.-11.07.2019, Oslo, Norvēģijā)

    Latviju pārstāvēja 2 komandas. U26 kategorijā:  Jānis Arvīds Ilziņš, Mārtiņš Balodis, Martin Maasik, Karl Markus Pruul, kapteinis Ilze Miķelsone, treneris Kārlis Rubins. 23 komandu konkurencē tika sasntiegta 15. vieta.

    U26 rezultāti.

    U16 kategorijā: Rainers Kreitāls, Sandra Elvīra BrokaPauls Olafs Straume, Olivers Ligers, kapteinis Kārlis Rubins, treneris Diāna Kampara. 18 komandu konkurencē tika sasniegta 15. vieta.

    U16 rezultāti.

     


    9. ATKLĀTAIS EIROPAS ČEMPIONĀTS (15.-29.06.2019, Stambulā, Turcijā)

    Latviju pārstāvēja 9 dalībnieki: K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, N. Vekša, A. Ilziņa, I. Andersone, D. Rostoka, D. Kampara, E. Gavrilova.

    No 22.06-23.06.2019 norisinājās sieviešu komandu kvalifikācija, kurā piedalījās 26 komandas, no kurām ceturdaļfinālam kvalificējās labākas 8 komandas. Latvijas sieviešu komanda ieguva 24. vietu.

    (no kreisās: E. Gavrilova, D. Kampara, I. Andersone, D. Rostoka, A. Ilziņa, N. Vekša)

    Pāru kvalifikācijā piedalījās starptautiskais meistars K. Rubins pārī ar lielmeistaru J. Alfejevu un starptautiskais meistars M. Romanovska pārī ar M. Krasnosselski, abi pāri kvalificējās B pusfinālam, kur ieguva attiecīgi 49. un 81 vietu no 157 pāriem.

    Sieviešu pāru kvalifikācijā piedalījās D. Kampara un E. Gavrilova, kuras finišēja 40. vietā no 59 pāriem.

    Rezultāti.

    EBL mājas lapa.


    53. STARPTAUTISKAIS IZRAĒLAS BRIDŽA FESTIVĀLS (31.05-06.06.2019, Telavivā, Izraēlā)

    Komandu turnīrā, kurā piedalījās 81 komanda, augsto 5. vietu  ieguva komanda LATVIA (K. Rubins, J. Alfejeva, J. Neimanis, D. Kampara).

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    XII BRIDGE FOREST TROPHY 2019 (17.-19.05.2019, Polijā)

    Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins, M. Lorencs, M. Tenn, O. Sirotin), kas sīvā cīņā finālā piekāpās komandai Bridge Scanner no Lietuvas (A. Arlovich, B. Gierulski, W. Olanski, J. Skrzypczak, E. Vainikonis).

    Rezultāti.


    52nd TALLINN BRIDGE FESTIVAL(2.-5.05.2019, Tallinā, Igaunijā)

    Kārtējo reizi pārliecinošu sniegumu rāda mūsu starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu iegūstot 1. vietu 54 pāru konkurencē!

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    GERMAN BRIDGE TROPHY 2019(26.-28.04.2019, Berlīnē, Vācijā)

    66 komandu konkurencē, komanda MĀRUPE (U. Bethers, J. Balašovs, J. Bethers, J.J. Bendiks) ieguva augsto 4. vietu:

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    1. EIROPAS JAUKTO KOMANDU ČEMPIONĀTS (22.-28.02.2019, Lisabona, Portugālē)

    30 komandu konkurencē izcīnītas sudraba godalgas!

    Latvijas komandu pārstāvēja: starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu un starptautiskais meistars Maija Romanovska pārī ar starptautisko meistaru Mārtiņu Lorencu.

    Rezultāti.

    EBL mājas lapa.


    REIKJAVĪKAS BRIDŽA FESTIVĀLS 2019 (31.01-03.02.2019, Reikjavīka, Islandē)

    127 pāru konkurencē, starptautiskais meistars Kārlis Rubins pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu ieguva augsto 12. vietu!

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    IGAUNIJAS ATKLĀTAIS PĀRU ČEMPIONĀTS (19.-20.01.2019, Tallina, Igaunijā)

    Latviešu bridžistu triumfs!

    1. vieta - Lielmeistaru pārim Jeļena Alfejeva - Bruno Rubenis!

    Rezultāti.


    TARTU GRAND PRIX 2019 (05.-06.01.2019, Tartu, Igaunijā)

    Latvijas bridžistu triumfs!

    1. vieta pāru turnīrā - 51 pāru konkurencē - starptautiskajam meistaram Kārlim Rubinam pārī ar Lielmeistaru Jeļenu Alfejevu.

    Rezultāti.

    1. vieta komandu turnīrā - 16 komandu konkurencē - komandai RIGAINVITES.LV (K. Rubins, J. Alfejeva, M. Romanovska, M. Lorencs).

    Rezultāti.


     

     

  • Sasniegumi 2017. gadā

    26. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-15.07.2017, Somarin, Slovākijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, N. Pelsis, G. Priedītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs.

    Tika sasniegta 14. vieta.

    Sieviešu komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: E. Gavrilova, D. Kampara, S, Salmina, K. Skurule, kapteiņi: K. Rubins, I. Miķelsone

    Tika sasniegta 10. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2017 (Igaunijā)

    LATVIJA IZCĪNA CEĻOJOŠO KAUSU!

    U26 kategorijā uzvaru izcīnīja komanda OPEN (J. Ilziņš, N. Pelsis, V. Iļdeikins, M. Balodis, G. Priedītis):

    U26 kategorijā 3. vieta komandai LADIES (D. Kampara, S. Salmina, E. Gavrilova, K. Skurule):

    Sieviešu pāru kategorijā 1. vieta – A. Ilziņa – Z. Stāmere:

    Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta - E. Ērmane - L. Bikulciene (Lietuva):

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2018. gadā

    Mazo Federāciju Kauss 2008(25.-27.10.2018, Budapeštā, Ungārijā)

    Latvijas komandas triumfs!

    K. Rubins - J. Alfejeva - M. Romanovska - M. Lorencs

    Rezultāti.


     34. atklātais Igaunijas pāru čempionāts (06.-07.10.2018, Pērnavā, Igaunijā)

    Uzvaras laurus plūca K. Rubins - J. Alfejeva!

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    XXII Starptautiskais Azoru bridža festivāls 2018 (06.-07.10.2018)

    Komandu turnīrā augsto 2. vietu izcīnija - A. Imša - J. Ilziņš - M. Balodis - G. Garkāje

    Pāru turnīrā, 37 pāru konkurencē, augstā 2. vieta pārim J. Ilziņš - A. Imša.

    Rezultāti.

    Turnīra mājas lapa.


    14. Eiropas jauniešu čempionāts bridžā (11.-18.07.2018, Opātijā, Horvātijā)

    Labākais sasniegums U26 kategorijā 11. vieta pārim J. Ilziņš - M. Maasik

    Latvija tika pārstāvēta:

    U26 kategorijā: R. Barons - D. Kampara

    Jaukto pāru kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova

    U21 kategorijā: T. Straume - E. Gavrilova; R. Jaunskalže - P. Ozoliņš; A. Priedītis - E. Suss

    U13 un U16 kategorijās: O.P. Straume - O. Liģers

    Rezultāti.


    54. Eiropas komandu čempionāts bridžā (06.-16.06.2018, Ostendē, Beļģijā)

    Starp 33 komandām Latvija ieņēma 19. vietu. Latviju pārstāvēja komanda: A. Ģērmanis - U. Jansons - M. Lorencs - J. Neimanis - I. Rubenis - K. Rubins.

    Rezultāti.


    XI BRIDGE FOREST TROPHY 2018 (Polijā)

    Finālā zaudējums ar rezultātu 68.1 : 69. Latviju pārstāvēja komanda BK Sigulda (K. Rubins - M. Lorencs - O. Sirotin - M. Tenn)

    Rezultāti.

    Vairāk par turnīru BK Sigulda mājas lapā.

  • Sasniegumi 2016. gadā

    15. Pasaules čempionāts (03.-17.09.2016, Wroclaw, Polijā)

    Latviju pārstāvēja 5 pāri, augstākais sasniegums 12. vieta M. Lorencs - K. Rubins

     

    Turnīra mājas lapa.


    13. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-20.07.2016, Liepaja, Latvijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - SUDRABS! J. Ilziņš - N. Pelsis:

    U21 kategorijā Latviju pārstavēja 5 pāri, augstākais sasniegums 26. vieta.

    U16 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 20. vieta.

    Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 6 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

    Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta

    Turnīra mājas lapa.

    Video reportāžas.


    BALTIC CUP 2016 (Lietuvā)

    U25 kategorijā 1. vietu izcīnīja komanda LATVIA U25 (V. Iļdeikins, N. Pelsis, G. Priedītis, E. Stepiņa).

    Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Folkmane – E. Ērmane

  • Sasniegumi 2015. gadā

    25. Eiropas komandu čempionāts (18.-25.07.2015, Tromso, Norvēģijā)

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Balodis, G. Dreimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, kapteinis K. Rubins.

    Tika sasniegta 6. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    8. Eiropas Mazo Nāciju kauss (26.-29.10.2015, Protaras, Kiprā)

    Latviju pārstāvēja: U. Bethers, J. Bethers, J. Balašovs, E. Klīdzēja

    Tika izcīnīta godpilnā 3. vieta!

     

    Turnīra mājas lapa.


     BALTIC CUP 2015 (Zviedrijā)

    1. vietu izcīna komanda RIGA INVITES (K. Rubins, M. Romanovska, J. Alfejeva, M. Lorencs, J. Neimanis, S. Birins):

    U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U25 (G. Priedītis, J. Cīmiņš, N. Pelsis, L. Vegners).

    U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U20 (V. Iļdeikins, A. Čače, J. Ilziņš, G. Dreimanis, M. Balodis, D. Eisaks).

    Sieviešu pāru kategorijā – 4. vieta – A. Čerepova – A. Ilziņa.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2014. gadā

    12. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (12.-19.07.2014, Burghausen, Vācijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 49. vieta L. Vegners - N. Pelsis

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 21. vieta J. Ilziņš - V. Iļdeikins

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2014 (Igaunijā)

    1. vietu izcīnija komanda STARMEN (Igaunijas un Latvijas jauktā komanda, kuras sastāvā spēlēja arī J. Alfejeva un M. Matisons:

    U25 kategorijā 2. vieta komandai LATVIA U20 (J. Ilziņš, V. Iļdeikins, A. Zālītis, G. Dreimanis):

    U25 kategorijā 3. vieta komandai LATVIA U25 (M. Pūķis, N. Pelsis, L. Vegners, A. Gofmans):

    Sieviešu pāru kategorijā 2. vieta jauktajam (Lietuvas un Latvijas pārim, kur spēlēja E. Ērmane):

     

    Turnīra mājas lapa.


    Mazo Nāciju Kauss 2014 (30.09-05.10.2014, Jurmala, Latvijā)

    Latviju pārstāvēja: K. Rubins, M. Lorencs, M. Romanovska, S. Birins, J. Alfejeva, J. Neimanis

    Tika izcīnīta UZVARA - 1. vieta!

     


    Pasaules čempionāts 2014 (Sanya, Ķīnā)

    Latviju pārstāvēja: Kārlis Rubins ar Maiju Romanovsku un Jānis Bendiks ar Andri Smilgāju

    Pēc 7 dienu cīņas A finālā J.Bendiks un A.Smilgājs izcīnīja 33. vietu

  • Sasniegumi 2013. gadā

    24. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (11.-20.07.2013, Wroclaw, Polijā)

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: G. Dreimanis, G. Freimanis, V. Iļdeikins, J. Ilziņš, A. Zālītis, kapteiņi: K. Rubins, M. Lorencs

    Tika sasniegta 13. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2013 (Latvijā)

    Tika izcīnīta 1. vieta U25 kategorijā: P. Bethers, L. Beķere, J. Cīmiņš, L. Vegners, N. Pelsis, R. Frīdrihsons

    3. vieta U25 kategorijā: A. Zālītis, G. Freimanis, J. Ilziņš, G. Dreimanis, V. Iļdeikins

    Sieviešu pāru kategorijā 2. vieta N. Vekša - L. Brikmane

    Sieviešu pāru kategorijā 3. vieta A. Ilziņa - A. Čerepova

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2012. gadā

    2. Pasaules prāta spēles/ 14. Pasaules čempionāts (09.-23.08.2012, Lille, Francijā)

    Jaukto pāru komandu kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Romanovska, K. Rubins, J. Alfejeva, M. Matisons.

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    14. Pasaules jauniešu komandu čempionāts (25.07-04.08.2012, Taicang, Ķīnā)

    Latvijas jauniešu izlase U21 kategorijā sasniedza 10. vietu.

     

    Turnīra mājas lapa.


    11. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (01.-06.07.2012, Vejle, Dānijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 3 pāri, augstākais sasniegums 15. vieta P. Bethers - J. Ilziņš

    Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums 16. vieta G. Garkāje - P. Bethers

     

    Turnīra mājas lapa.


     BALTIC CUP 2012 (Igaunijā)

    Latviju pārstāvēja komanda DAUGAVA (J. Balašovs, U. Bethers, U. Jansons, A. Smilgājs), kas izcīnīja godpilno 2. vietu!

    Sieviešu pāru kategorijā 2. vietu izcīnija: N. Vekša - L. Brikmane

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2011. gadā

    Swedish Bridge Festival 2011 - CHAIRMAN`S CUP

    32 komandu konkurencē Latviju pārstāvēja 2 komandas: MĀRUPE (U. Bethers, J. Balašovs, J. Bethers, M. Lorencs) un LATVIA (I. Rubenis, A. Ģērmanis, U. Jansons, A. Smilgājs), kas finālā izcīnīja uzvaru - 1. vietu!

    REZULTĀTI


    23. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (13.-23.07.2011, Albena, Bulgārijā)

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: G. Freimanis, G. Garkāje, A. Zālītis, J. Ilziņs, kapteinis P. Bethers)

    Tika sasniegta 8. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    5. Eiropas atklātais čempionāts (17.06-02.07.2011, Poznan, Polijā)

    Jaukto pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 1 pāris: M. Romanovska - K. Rubins

    Izcīnot A finālā augsto 12. vietu!

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2010. gadā

    13. Pasaules čempionāts (01.-16.10.2010, Filadelfijā, ASV)

    Latviju pārstāvēja 1 pāris - K. Rubins - M. Romanovska

    Tika izcīnīta augstā 5. vieta!

     

    Turnīra mājas lapa.


    50. Eiropas Komandu čempionāts (22.06.-03.07.2010, Ostend, Beļgijā)

    Latviju pārstāvēja: J. Ozols, A. Smilgājs, J. Romanovskis, J. Bendiks, U. Jansons, J. Bethers, kapteiņi: M. Lorencs, A. Šudņevs

    Tika sasniegta 17. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    10. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (14.-17.07.2010, Opatia, Horvātijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 4 pāri.

    Pāris J. Bethers - M. Lorencs izcīnīja godpilno 2. vietu!

     

    Turnīra mājas lapa.


    BALTIC CUP 2010

    Zelta medaļu izcīnīja komanda Riga Invites (M. Romanovska, K. Rubins, J. Neimanis, G. Rubenis, A. Mīlgrāvis)

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2009. gadā

    22. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (08.-18.07.2009, Poiana, Brasov, Rumānijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: L. Lauks, P. Bethers, A. Imša, M. Lorencs, J. Balašovs, J. Bethers, kapteiņi: A. Tihane, I. Straume.

    Tika sasniegta 16. vieta

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2008. gadā

    1. Pasaules prāta spēles (03.-18.10.2008, Pekinā, Ķīnā)

    Latvijas izlasei - 41. vieta

    Sieviešu izlasi - 44. vieta

    Jaukto pāru sacensībās - 12. vieta

    Junioru sacensībās - 12. vieta

     

    Turnīra mājas lapa.


    9. Eiropas jauniešu pāru čempionāts (15-18.07.2008, Wroclaw, Polijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 3 pāri, augstākais sasniegums 5. vieta - J. Balašovs - P. Bethers

    Sieviešu pāru kategorijā Latviju pārstāvēja 1 pāris D. Rostoka - I. Erkena, kas B finālā izcīnija 9. vietu.

     

    Turnīra mājas lapa.


    49. Eiropas komandu čempionāts (14-28.06.2008, Pau, Francijā)

    Latviju pārstāvēja: Jānis Bethers, Jānis Neimanis, Uģis Jansons, Mārtiņš Lorencs, Kārlis Rubins, Ivars Rubenis, kapteiņi: J.Bendiks un A.Bethere

    Latvija finišēja 15. vietā!

  • Sasniegumi 2007. gadā

    21. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (11.-21.07.2007, Jesolo, Itālijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja: M. Kuldkeep, M. Lorencs, J. Balašovs, O. Loper, J. Bethers, A. Tihane, A. Strazda

    Tika sasniegta 9. vieta.

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja: P. Bethers, K. Olte, J. Ratnieks, J. Cīmiņš, A. Imša, A. Tihane, I. Straume

    Tika sasniegta 12. vieta.

    Sieviešu kategorijā Latviju pārstāvēja: I. Valeskalne, I. Andersone, D. Rostoka, I. Erkena, kapteiņi: A. Tihane, M. Egle

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2006. gadā

    11. Pasaules jauniešu komandu čempionāts (20.07.-08.08.2006, Bangkokā, Taizemē)

    Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, A. Imša, M. Lorencs, J. Balašovs, J. Bethers, kapteinis: A. Tihane.

    Tika izcīnīta sudraba godalga!

     

    Turnīra mājas lapa.


     6. Pasaules jauniešu pāru čempionāts (30.06.-02.07.2006, Piestany, Slovākijā)

    U26 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - 72. vieta J. Bethers - M. Lorencs

    U21 kategorijā Latviju pārstāvēja 2 pāri, augstākais sasniegums - 4. vieta P. Bethers - A. Imša

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2005. gadā

    2. Eiropas atklātais komandu čempionāts (18.06.-02.07.2005, Tenerifē, Spānijā)

    Jaukto komandu kategorijā augsto 3. vietu izcīnija komanda Brigada (LAT/ RUS) M. Romanovska, K. Rubins, M. Lebedeva, I. Khazanov

     

    Turnīra mājas lapa.


    20. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (13.-23.07.2005, Riccione, Itālijā)

    Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, M. Lorencs, J. Balašovs, A. Tihane, J. Bethers, A. Strazda.

    Tika sasniegta augstā 5. vieta!

    Latviju pārstāvēja U26 komanda: L. Lauks, K. Rubins, L. Brikmane, N. Vekša, J. Neimanis, L. Movšovičs, J. Bendiks.

    Tika sasniegta 15. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

  • Sasniegumi 2004. gadā

    19. Eiropas jauniešu komandu čempionāts (01.-11.08.2004, Prāgā, Čehijā)

    Latviju pārstāvēja skolēnu komanda: P. Bethers, M. Lorencs, J. Balašovs, O. Loper, L. Movšovičs, J. Bethers, A. Tihane.

    Tika sasniegta 8. vieta.

    Latviju pārstāvēja meiteņu komanda: I. Valeskalne, N. Vekša, J. Sulženko, D. Zaiceva, I. Erkena, I. Straume

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


    47. Eiropas komandu čempionāts (19.06 - 03.07.2004, Malmo, Zviedrijā)

    Latviju pārstāvēja: M. Matisons, M. Romanovska, P.G. Eliasson, K. Rubins, U. Jansons, I. Rubenis, P. Bethers.

    Tika sasniegta 25. vieta (no 33 komandām).

     

    Turnīra mājas lapa.


    1. Pasaules junioru individuālais čempionāts (14.-16.07.2004, Ņūjorkā, ASV)

    Latviju pārstāvēja K. Rubins.

    Tika sasniegta 11. vieta.

     

    Turnīra mājas lapa.


     

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111