Omulīgais turnīrs

  • Om T 2019 1.posms Ogrē

    1.sesijas rezultāti

    1.sesijas pāru vēstures

    1.sesijas sadalījumi

    2.sesijas rezultāti un kopvērtējums

    2.sesijas pāru vēstures

    2.sesijas sadalījumi

  • OT 2018 kopvērtējums pēc 3.posma un LT kvalificējušies pāri no OT

    Spēlētājs Liepāja Ogre Saldus Kopā
    Daina Ikauniece  3 15 2 20
    Edvīns Ikaunieks 3 15 2 20
    Ainārs Zalinkēvics 8 8 5 21
    Indulis Kūriņš  8 8 5 21
    Viktors Zajančkauskas 6 12 4 22
    Ainārs Leinerts 11 2 13 26
    Aleksandrs Bodrovs  11 2 13 26
    Mārtiņš Egle 5 5 16 26
    Raimonds Krieviņš 1 11 14 26
    Nauris Ārmanis  6 10 14 30
    Antra Ilziņa  10 1 21 32
    Arialds Trankals 10 1 21 32
    Dzintra Slava  21 5 6 32
    Egons Lavendelis jun 4 22 8 34
    Alvīne Ikauniece  16 13 7 36
    Pēteris Grandāns  21 17 1 39
    Valērijs Gorovojs 21 17 1 39
    Diāna Kampara  12 7 21 40
    Toms Jansons 21 7 12 40
    Pauls Ozoliņš 7 13 21 41
    Zita Stāmere  1 36 4 41
    Elizaveta Gavrilova 21 3 21 45
    Toms Straume  21 3 21 45
    Juris Škuškovniks  21 4 21 46
    Normunds Svētiņš 21 4 21 46
    Ilze Andersone  4 36 8 48
    Jānis Priekulis 21 6 21 48
    Jurijs Sinkēvičs   21 6 21 48
    Aleksandrs Tarabanovskis 21 9 21 51
    Māris Freimanis  21 9 21 51
    Rinalds Bērziņš  21 27 3 51
    Gunārs Platpīrs 21 10 21 52
    Aigars Kalvītis  21 11 21 53
    Egita Ērmane  21 12 21 54
    Īvs Brintenieks 9 27 18 54
    Andris Putniņš 21 24 10 55
    Inga Lūce 21 29 6 56
    Ivo Zariņš   21 14 21 56
    Jānis Dzenis 21 14 21 56
    Gundega Lojāne  21 16 21 58
    Ģirts Zīlišķis 21 16 21 58
    Elizaveta Gavrilova  2 36 21 59
    Emīls Geistauts 16 36 7 59
    Sanita Ķeire  9 32 18 59
    Sintija Salmina  21 26 12 59
    Toms Straume 2 36 21 59
    Emīls Suss 21 18 21 60
    Inese Broka  13 36 11 60
    Markuss Gustavs Ķēniņš  21 18 21 60
    Māris Lasmanis 13 36 11 60
    Rūdolfs Liģeris 21 36 3 60
    Arnis Kleins 21 19 21 61
    Ģirts Mamontovs  21 19 21 61
    Edgars Kvālis  18 23 21 62
    Inese Broka 21 20 21 62
    Ints Tambaks 18 23 21 62
    Māris Lasmanis  21 20 21 62
    Uvis Briedis  5 36 21 62
    Irina Mariņina  21 21 21 63
    Vladimirs Gonca 21 21 21 63
    Kintija Priedniece  21 22 21 64
    Roberts Jaunskalže  7 36 21 64
    Edgars Kvālis 21 36 9 66
    Ints Tambaks  21 36 9 66
    Juris Oļeiņiks  21 24 21 66
    Jānis Irbe  21 36 10 67
    Kārlis Ķuzis  21 25 21 67
    Kristaps Krauze 21 25 21 67
    Sandra Broka   21 26 21 68
    Rūdolfs Barons 12 36 21 69
    Ilze Stradiņa  21 28 21 70
    Roberts Jumiķis 21 28 21 70
    Arnis Dabars 14 36 21 71
    Diāna Švānberga  14 36 21 71
    Sanita Tošena  21 29 21 71
    Egija Stepiņa  21 36 15 72
    Gatis Priedītis 21 36 15 72
    Inga Lūce  15 36 21 72
    Olivers Liģers  21 30 21 72
    Oskars Rostoks 15 36 21 72
    Pauls Olafs Straume 21 30 21 72
    Arnis Kleins  21 36 16 73
    Andris Kalniņš  17 36 21 74
    Didzis Konuševskis  21 36 17 74
    Einārs Kantāns 21 36 17 74
    Oskars Tamužs 17 36 21 74
    Raivo Andersons 21 32 21 74
    Jānis Puduls 21 33 21 75
    Oskars Rostoks  21 33 21 75
    Arnis Priedītis 21 36 19 76
    Inguna Zajančkauska  19 36 21 76
    Kerija Zīlīte  21 34 21 76
    Pēteris Grandāns 19 36 21 76
    Sandra Elvīra Broka  21 36 19 76
    Stefānija Pavlova 21 34 21 76
    Adrians Gorovojs 21 35 21 77
    Aleksandrs Puškarjovs  21 35 21 77
    Lūkass Valcis 20 36 21 77
    Raivo Andersons  21 36 20 77
    Ruslans Kačmariks 21 36 20 77
    Rūdolfs Saulkalns  20 36 21 77

     


    Reitings Spēlētājs 1 Spēlētājs 2 Punkti S1 Punkti S2 Kopā
    1 Daina Ikauniece  Edvīns Ikaunieks 20 20 40
    2 Ainārs Zalinkēvics Indulis Kūriņš  21 21 42
    3 Ainārs Leinerts Aleksandrs Bodrovs  26 26 52
    3 Viktors Zajančkauskas Nauris Ārmanis  22 30 52
  • OT 2018 3.posms Saldus

    1.sesijas rezultāti

    1.sesijas pāru vēstures

    1.sesijas sadalījumi

    2.sesijas rezultāti un kopvērtējums

    2.sesijas pāru vēstures

    2.sesijas sadalījumi

  • OT 2018 2.posms Liepāja

    1.sesijas rezultāti

    1.sesijas pāru vēstures

    1.sesijas sadalījumi

    2.sesijas rezultāti un kopvērtējums

    2.sesijas pāru vēstures

    2.sesijas sadalījumi

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111