Latvijas čempionāti

  • Atlases punkti sieviešu izlases veidošanai

    Atlases punkti* (AP) 2019. gada sieviešu izlases veidošanai:

  • Latvijas atklātais sieviešu čempionāts 2019

    2019. gada 13. aprīli norisinājās Latvijas atklātais sieviešu pāru čempionāts sporta bridžā, kas pulcēja spēlētājas arī no Lietuvas un Igaunijas.

    Šogad uzvaras laurus plūca Zita Stāmere (OBK) pārī ar Antru Ilziņu(OBK).

  • Latvijas atklātais Komandu čempionāts 2019

    Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās noslēdzošais otrais aplis Latvijas Komandu čempionāta A līgā un B līgas fināls. Katrā līgā savstarpēji sacentās 6 spēcīgākās  komandas.

    A līgā savu čempiona titulu aizstāvēja komanda ARARAT (U. Jansons - A. Smilgājs - I. Rubenis - J. Neimanis - A. Ģērmanis - M. Tenn).

  • 2019.gada LKČ rezultāti

    Turnīra Tabula

    Butler kopā

    1:1

    1:2

    2:1

    2:2

    3:1

    3:2

    4:1

    4:2

    5:1

    5:2

  • Latvijas Komandu čempionāts 2019 - ATLASE

    Pagājušajā nedēļas nogalē, 02.-03.02.2019, tika aizvadīta Latvijas Komandu čempionāta atlase uz A un B līgām.

  • LKČ 2019 atlase uz A un B līgu

    Turnīra Tabula

    Butler

    Butler pa komanndām

    1.kārta

    2.kārta

    3.kārta

    4.kārta

    5.kārta

    6.kārta

    7.kārta

    8.kārta

    9.kārta

    10.kārta

    11.kārta

  • Latvijas Skolēnu čempionāts 2019

    Trīspadsmit pāri... Intensīvs sacensību gars... Pārsteidzoši rezultāti...

    1. vieta Ēriks Vilunas - Kārlis Vēbers

    2. vieta Markuss Gustavs Ķēniņš - Kaspars Krievs

    3. vieta Sandra Elvīra Broka - Arta Romane

    Pārējie rezultāti šeit

  • LSČ 2019

  • Latvijas atklātais individuālais čempionāts - 2018

    Šī gada pēdējie medaļu komplekti sporta bridžā izdalīti.

    Par Latvijas atklātā Individuālā čempionāta uzvarētāju kļuva Gundega Lojāne (OBK)!

  • Druvas Dūža 2018 uzvarētāji

    No 2. līdz 4. novembrim Druvā norisinājās 29. Latvijas atklātais junioru čempionāts. Arī šogad turnīros piedalījās brangs skaits dalībnieku, ievadturnīrā sacentās 72 pāri!

    Junioru pāru turnīrā uzvaru guva igauņu pāris, otro vietu izcīnīja Roberts Jaunskalže un Pauls Ozoliņš, savukārt trešo vietu ieņēma Latvijas-Igaunijas pāris Martin Maasik un Karl Markus Pruul. Nākamajā dienā turpinot sacensības uz pozitīvas nots komandu turnīru un Latvijas komandu čempionu titulu ieguva jau minētie Pauls Ozoliņš, Roberts Jaunskalže, Toms Straume un Elizaveta Gavrilova, aiz sevis atstājot divas igauņu komandas! Apsveicam uzvarētājus!

  • LBF kauss 2018 2. sesija

  • LČ laureāti

  • Latvijas atklātais sieviešu čempionāts 2018

     

     

  • LKČ 2018 A līgas kopvērtējums un B līga

    Turnīra Tabula A līga

    1. Ararat  149,85
    2. Mārupe  132,34
    3. Baltic Express  98,76
    4. AKQJ  90,30
    5. Jaga-Jaga  71,51
    6. Optimisti  54,97

     

     

    Turnīra Tabula B līga

    1. OBK  74,98
    2. RTU  74,41
    3. Diezgan labi  50,87
    4. Putni un Zvēri  38,52
    5. Pārogre  32,23
    6. Ratnieka eņģeļi  28,74

     

     

    Turnīra Tabula

    Butler

    Butler pa komanndām

    1.kārta 1.segments

    1.kārta 2.segments

    2.kārta 1.segments

    2.kārta 2.segments

    3.kārta 1.segments

    3.kārta 2.segments

    4.kārta 1.segments

    4.kārta 2.segments

    5.kārta 1.segments

    5.kārta 2.segments

  • LKČ rezultāti pēc 3 mačiem

  • LJP 2017 rezultāti

    LJP 2017 rezultāti - Lejupielādēt datus.

  • LPC 2017 (MIN/MAX) 1. sesijas rezultāti

  • LIC 2017 2. sesijas rezultāti un kopvērtējums

  • LKČ 2018 A līgas 1.posms

    Turnīra Tabula

    1. Mārupe 67,55
    2. AKQJ 62,69
    3. Ararat 62,52
    4. Baltic Express 46,30
    5. Jaga-Jaga 38,98
    6. Optimisti 20,32

     

    Turnīra Tabula

    Butler

    Butler pa komanndām

    1.kārta 1.segments

    1.kārta 2.segments

    2.kārta 1.segments

    2.kārta 2.segments

    3.kārta 1.segments

    3.kārta 2.segments

    4.kārta 1.segments

    4.kārta 2.segments

    5.kārta 1.segments

    5.kārta 2.segments

  • LKČ 2018 atlase - Butler

    LKC atlase

          Rank  Score  Name                                   Team              #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1
    
             1   2.22  Martin Maasik - Martins Balodis        JAGA JAGA        11   1.25  3.13  0.12  5.75  0.27  0.94  3.88  1.88  0.00  6.06  1.13
             2   2.05  Leons Kreitals                         Putni un Zveri    5                                       1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
             3   1.80  Gints Dreimanis                        Diezgan Labi      5                                       4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
             4   1.42  Egita Ermane - Viktors Zajanckauskas   Parogre           6   2.00  2.25 -0.05  2.00  2.14  0.19                        
             5   1.25  Andris Putnins                         Putni un Zveri   11  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50  1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
    
             6   1.22  Andrejs Timofejevs - Ivars Zarumba     Optimisti         9   0.75  0.13 -0.03  1.88  0.16  2.00  3.63  1.63  0.88      
             7   0.71  Ilze Andersone - Dace Rostoka          RTU              10   0.38  1.50  0.02  0.38       -0.38  0.75  0.13 -2.25  3.25  3.38
             8   0.68  Janis Ilzins                           Diezgan Labi     11  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19  4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
             9   0.59  Janis Irbe                             Putni un Zveri    6  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50                        
            10   0.56  Nauris Armanis - Vladimirs Gonca       OBK               6   1.00 -2.25 -0.21  3.50 -0.16  1.50                        
    
            11   0.43  Maris Valdats - Eriks Mierins          RTU               7                          -0.27  3.25 -5.13  2.50  1.75  0.75  0.13
            12   0.39  Alfreds Malinskis - Maris Purgailis    Optimisti         8   1.38 -1.25 -0.02  0.88  2.05  0.19                   -0.25  0.13
            13   0.29  Janis jun Cimins - Nauris Pelsis       JAGA JAGA        11   2.00  3.63 -0.04 -3.00 -1.41  0.19  0.38 -0.50 -1.13  3.25 -0.13
            14   0.29  Aivar Tihane - Eriks Vilunas           Kagora Kults     11   0.50 -0.88 -0.13  1.86 -0.61  3.13  1.88  0.25  0.00 -2.63 -0.13
            15   0.23  Janis Romanovskis - Janis Ozols        Optimisti         5                                      -1.88  0.38  1.63  2.13 -1.13
    
            16   0.06  Kintija Priedniece - Egons Lavendelis  RTU               5  -0.88 -0.63  0.03  0.38  1.41                              
            17   0.05  Gatis Prieditis                        Ratnieka Engeli   8  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63            
            18  -0.08  Martins Egle - Gundega Lojane          OBK              11   0.00  0.38  0.13  2.50 -2.05  2.50 -3.88 -3.75  2.25  2.25 -1.25
            19  -0.16  Diana Kampara                          Ratnieka Engeli  10  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63 -1.63 -0.38
            20  -0.19  Ivars Liepa - Andrejs Milgravis        Diezgan Labi     11   0.00  0.88  0.03 -1.88  2.47 -0.56  2.75 -2.50 -2.00 -0.38 -0.88
    
            21  -0.22  Raivo Andersons                        Saldus            5        -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
            22  -0.25  Ivars Ilzins                           Diezgan Labi      6  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19                        
            23  -0.26  Edgars Kvalis                          Ogre              5  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72                              
            24  -0.32  Ilze Mikelsone                         Ratnieka Engeli  10   1.00 -3.13  0.44 -2.00 -0.60  2.50 -0.75 -1.00 -0.88        1.25
            25  -0.35  Janis Ratnieks                         Ratnieka Engeli   5                    -2.00 -0.60  2.50                    0.38 -2.00
    
            26  -0.35  Aivars Slokenbergs - Zita Stamere      OBK               5                                      -0.38 -1.75 -1.75  0.13  2.00
            27  -0.38  Ilze Stradina - Peteris Grandans       Saldus            5                                       1.38  2.63 -1.38 -7.14  2.63
            28  -0.40  Dainis Briedis                         Parogre           5                                      -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
            29  -0.41  Ginta Garkaje                          Ratnieka Engeli   6   1.00 -3.13  0.44                               -1.63 -0.38  1.25
            30  -0.41  Maris Lasmanis                         Saldus            6  -1.38 -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
    
            31  -0.43  Raimonds Krievins                      Parogre           5                                       1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
            32  -0.46  Rudolfs Barons - Toms Straume          Straume          11  -1.00 -2.00  0.04 -5.57 -2.14  0.38  3.13 -0.38  1.75 -0.13  0.88
            33  -0.54  Juris Oleiniks                         Putni un Zveri    6   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00                        
            34  -0.56  Toms  Jansons - Ralfs Rubins           Kagora Kults     11  -2.00  1.00  0.21  5.57  0.60 -5.00 -3.63 -1.63  1.13  1.00 -3.38
            35  -0.58  Girts Ziliskis                         Putni un Zveri   11   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00 -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
    
            36  -0.61  Antra Ilzina                           Parogre          11  -0.50 -0.38 -0.03 -2.88  0.77 -1.56  1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
            37  -0.63  Andris Soroka                          Putni un Zveri    5                                      -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
            38  -0.71  Sintija Salmina                        Parogre           8                    -2.88  0.77 -1.56 -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
            39  -0.75  Valerijs Gorovojs                      Saldus            5                                      -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
            40  -0.75  Inga Luce                              Ogre              6  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50                        
    
            41  -0.85  Karlis Liepins                         Ratnieka Engeli   5                                      -0.75 -1.00 -0.88  0.38 -2.00
            42  -0.85  Ints Tambaks                           Ogre              6  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72 -3.83                        
            43  -0.85  Rinalds Berzins                        Saldus            6  -1.38                               -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
            44  -0.91  Valdis Kuksa                           Ogre             11  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50 -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
            45  -0.96  Roberts Jaunskalze - Pauls Ozolins     Straume           6   1.38 -1.25 -0.02 -1.86 -0.77 -3.25                        
    
            46  -1.10  Inguna Zajanckauska                    Ogre              5                                      -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
            47  -1.38  Normunds Svetins - Sanita Keire        Saldus            6  -0.75  0.63 -0.05 -2.50 -2.47 -3.13                        
            48  -1.55  Lauris Lauks - Ildze Lauka             Straume           5                                      -1.38 -1.63  1.38 -2.25 -3.88
            49  -1.58  Gunars Platpirs                        Ogre              5                                      -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
            50  -1.95  Uvis Briedis                           Ogre              6                                -3.83 -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
    
    
    <33%     1  -0.30  Arialds Trankals                       Parogre           3  -0.50 -0.38 -0.03                                          
    

    LKC atlase

    Team                   Rank  Score  Name                                    #    1:1   2:1   3:1   4:1   5:1   6:1   7:1   8:1   9:1  10:1  11:1
    
    Diezgan Labi              3   1.80  Gints Dreimanis                         5                                       4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
                              8   0.68  Janis Ilzins                           11  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19  4.13 -0.13  0.75  0.38  3.88
                             20  -0.19  Ivars Liepa - Andrejs Milgravis        11   0.00  0.88  0.03 -1.88  2.47 -0.56  2.75 -2.50 -2.00 -0.38 -0.88
                             22  -0.25  Ivars Ilzins                            6  -1.00 -1.00  0.05 -0.88  1.16  0.19                        
    
    JAGA JAGA                 1   2.22  Martin Maasik - Martins Balodis        11   1.25  3.13  0.12  5.75  0.27  0.94  3.88  1.88  0.00  6.06  1.13
                             13   0.29  Janis jun Cimins - Nauris Pelsis       11   2.00  3.63 -0.04 -3.00 -1.41  0.19  0.38 -0.50 -1.13  3.25 -0.13
    
    Kagora Kults             14   0.29  Aivar Tihane - Eriks Vilunas           11   0.50 -0.88 -0.13  1.86 -0.61  3.13  1.88  0.25  0.00 -2.63 -0.13
                             34  -0.56  Toms  Jansons - Ralfs Rubins           11  -2.00  1.00  0.21  5.57  0.60 -5.00 -3.63 -1.63  1.13  1.00 -3.38
    
    OBK                      10   0.56  Nauris Armanis - Vladimirs Gonca        6   1.00 -2.25 -0.21  3.50 -0.16  1.50                        
                             18  -0.08  Martins Egle - Gundega Lojane          11   0.00  0.38  0.13  2.50 -2.05  2.50 -3.88 -3.75  2.25  2.25 -1.25
                             26  -0.35  Aivars Slokenbergs - Zita Stamere       5                                      -0.38 -1.75 -1.75  0.13  2.00
    
    Ogre                     23  -0.26  Edgars Kvalis                           5  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72                              
                             40  -0.75  Inga Luce                               6  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50                        
                             42  -0.85  Ints Tambaks                            6  -1.25  1.25 -0.19 -0.38 -0.72 -3.83                        
                             44  -0.91  Valdis Kuksa                           11  -2.00  2.00 -0.44 -0.38 -2.19 -1.50 -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
                             46  -1.10  Inguna Zajanckauska                     5                                      -4.13  1.63  0.50 -2.13 -1.38
                             49  -1.58  Gunars Platpirs                         5                                      -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
                             50  -1.95  Uvis Briedis                            6                                -3.83 -2.75 -0.25 -2.50  0.25 -2.63
    
    Optimisti                 6   1.22  Andrejs Timofejevs - Ivars Zarumba      9   0.75  0.13 -0.03  1.88  0.16  2.00  3.63  1.63  0.88      
                             12   0.39  Alfreds Malinskis - Maris Purgailis     8   1.38 -1.25 -0.02  0.88  2.05  0.19                   -0.25  0.13
                             15   0.23  Janis Romanovskis - Janis Ozols         5                                      -1.88  0.38  1.63  2.13 -1.13
    
    Parogre                   4   1.42  Egita Ermane - Viktors Zajanckauskas    6   2.00  2.25 -0.05  2.00  2.14  0.19                        
                             28  -0.40  Dainis Briedis                          5                                      -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
                             31  -0.43  Raimonds Krievins                       5                                       1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
                             36  -0.61  Antra Ilzina                           11  -0.50 -0.38 -0.03 -2.88  0.77 -1.56  1.13  0.50 -0.50 -3.25  0.00
                             38  -0.71  Sintija Salmina                         8                    -2.88  0.77 -1.56 -1.38 -1.88  2.50 -0.75 -0.50
                     <33%     1  -0.30  Arialds Trankals                        3  -0.50 -0.38 -0.03                                          
    
    Putni un Zveri            2   2.05  Leons Kreitals                          5                                       1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
                              5   1.25  Andris Putnins                         11  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50  1.38  3.75  2.00  2.63  0.50
                              9   0.59  Janis Irbe                              6  -0.38  1.25 -0.06  3.00  2.19 -2.50                        
                             33  -0.54  Juris Oleiniks                          6   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00                        
                             35  -0.58  Girts Ziliskis                         11   0.88 -0.13  0.05 -5.75  0.72  1.00 -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
                             37  -0.63  Andris Soroka                           5                                      -3.13  1.75 -0.75 -1.00  0.00
    
    Ratnieka Engeli          17   0.05  Gatis Prieditis                         8  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63            
                             19  -0.16  Diana Kampara                          10  -1.38 -3.63  0.39  2.88  0.61 -1.00  5.13 -2.63 -1.63 -0.38
                             24  -0.32  Ilze Mikelsone                         10   1.00 -3.13  0.44 -2.00 -0.60  2.50 -0.75 -1.00 -0.88        1.25
                             25  -0.35  Janis Ratnieks                          5                    -2.00 -0.60  2.50                    0.38 -2.00
                             29  -0.41  Ginta Garkaje                           6   1.00 -3.13  0.44                               -1.63 -0.38  1.25
                             41  -0.85  Karlis Liepins                          5                                      -0.75 -1.00 -0.88  0.38 -2.00
    
    RTU                       7   0.71  Ilze Andersone - Dace Rostoka          10   0.38  1.50  0.02  0.38       -0.38  0.75  0.13 -2.25  3.25  3.38
                             11   0.43  Maris Valdats - Eriks Mierins           7                          -0.27  3.25 -5.13  2.50  1.75  0.75  0.13
                             16   0.06  Kintija Priedniece - Egons Lavendelis   5  -0.88 -0.63  0.03  0.38  1.41                              
    
    Saldus                   21  -0.22  Raivo Andersons                         5        -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
                             27  -0.38  Ilze Stradina - Peteris Grandans        5                                       1.38  2.63 -1.38 -7.14  2.63
                             30  -0.41  Maris Lasmanis                          6  -1.38 -1.50  0.06 -3.50 -1.16  5.00                        
                             39  -0.75  Valerijs Gorovojs                       5                                      -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
                             43  -0.85  Rinalds Berzins                         6  -1.38                               -1.13  1.00 -1.75 -3.25  1.38
                             47  -1.38  Normunds Svetins - Sanita Keire         6  -0.75  0.63 -0.05 -2.50 -2.47 -3.13                        
    
    Straume                  32  -0.46  Rudolfs Barons - Toms Straume          11  -1.00 -2.00  0.04 -5.57 -2.14  0.38  3.13 -0.38  1.75 -0.13  0.88
                             45  -0.96  Roberts Jaunskalze - Pauls Ozolins      6   1.38 -1.25 -0.02 -1.86 -0.77 -3.25                        
                             48  -1.55  Lauris Lauks - Ildze Lauka              5                                      -1.38 -1.63  1.38 -2.25 -3.88
    

 

Biedrība Latvijas Bridža Federācija

Reģ. nr. 40008022063

Juridiskā adrese:
"Akvedukti", Krustkalni, Ķekavas pagasts, Ķekavas novads, LV-2111